1.    
  2.     Віп сауна: кращі ідеї облаштування інтер’єру

Віп сауна: кращі ідеї облаштування інтер’єру

30.08.2017

Сьогодні лазні і сауни — не просто громадські місця, де можна прийняти водні процедури і “попарити кістки”, це, до того ж, чудова можливість для хорошого проведення часу з сім’єю або у вузькому колі друзів.

І якщо такий заклад буде чистим, затишним і привабливим, то відвідувачі будуть повертатися до нього знову і знову. Тому хороша парна повинна виглядати як справжня віп сауна, а значить облаштування інтер’єру в такому закладі має бути оригінальним і викликати справжнє захоплення.

Віп сауна в давньоруському стилі

Давньоруський стиль — ідеальний варіант для оформлення парної, зведеної з бруса або оциліндрованої колоди. Банька, облаштована за всім слов’янським традиціям, завжди буде виглядати по-домашньому затишній і по-своєму вишуканою.давньоруський стиль

Дощана підлога, дерев’яні стіни, піч на дровах або кам’янка, прості лавки з дерева, “щедрий” гостинний стіл в зоні відпочинку — обов’язкові атрибути інтер’єру в давньоруському дусі. Такий інтер’єр також допоможуть прикрасити плетені доріжки і ткані килимки, розкладені на лавках чи на підлозі, розвішані по стінах банні віники з різнотрав’я, вишиті скатертини та інші старовинні речі “з історією”, можливо, що дісталися в спадщину ще від бабусі.

Кращою vip сауною в старослов’янському стилі вважається банно-оздоровчий комплекс “Царська баня” в Бориспільському районі на Лівому березі Дніпра. Тут панує воістину царська атмосфера, так як інтер’єр в даному закладі оформлений в давньоруському дусі, а в основу концепції банних послуг закладені справжні старослов’янські традиції.

Справжній тульський самовар, вирізані ковші з дерева, старовинні скатертини і рушники з вишивкою, посуд з візерунками гармонійно доповнюють внутрішнє оформлення “Царської лазні”. Унікальні слов’янські програми ширяння і цілий комплекс додаткових банних послуг роблять даний оздоровчий комплекс популярним місцем серед любителів попаритися по-слов’янськи.

Віп сауна в стилі кантрі

Для облаштування лазні з дерева також можна використовувати кантрі. Загалом, кантрі і давньоруський стиль дуже схожі, але в першому перебігу змогли вкоренитися лазневі традиції інших країн.стиль кантрі

Так можна виділити французький та американський кантрі, які мають різні традиційні забарвлення текстилю та різні елементи інтер’єру. Французький напрямок дизайну — більш витончена, ніж американське, але основні риси даного напрямку зберігаються незалежно від того, в якій країні воно зародилося.

Таким чином, оформлення інтер’єру парної в стилі кантрі являє собою:

  • стіни з колод або бруса;
  • дошки або керамічна плитка на підлозі;
  • балки на стелі;
  • наявність дерев’яних меблів, покритої лаком і зістареної штучним шляхом, найчастіше світлих тонів; прикрашається меблі легкою різьбою і проходить полірування, тому виглядає привабливіше, ніж у давньоруському стилі (кантрі можна використовувати також ковану, плетені або шкіряні меблі);
  • льон строкатою забарвлення і бавовна (натуральні тканини);
  • керамічний посуд у ніжно-жовтих або біло-блакитних тонах, посуд з натурального дерева, чашки з малюнком сільських пейзажів.

Віп сауна в стилі модерн

Даний напрямок не так часто використовують в оздобленні лазні. Воно є повною протилежністю традиційному російському стилі й “сільським” кантрі.стиль модерн

Химерно вигнуті лінії, яскраві фарби, відмова від строгих форм і прямих ліній, рослинні орнаменти і великі малюнки квітів — все це анітрохи не викликає асоціацій з тим, як виглядає звичайна традиційна парна.

Експериментуючи з формами і фарбами, цей напрямок допоможе створити, наприклад, яскраве і незвичайне простір для відпочинку.

Основною особливістю є і той момент, що цей напрямок не ставить в рамки вибір оздоблювальних матеріалів і колірної гами, а також використання новітніх тенденцій та сучасних технологій.

І на закінчення варто зазначити, що недоцільно змішувати кілька напрямків при оформленні інтер’єру приміщень сауни. Необхідно дотримуватися одного вибраного течії і не перетворювати внутрішнє оздоблення лазні в невпорядковане скупчення вподобаних елементів.

Написати коментар