1.    
  2.     Що таке хамам?

Що таке хамам?

30.08.2017

Турецька лазня хамам – це комфорт, висока вологість, теплий пар, відносно не велика температура повітря і багатий інтер’єр. Вологість зазвичай 80-100 % при температурі 40-50 градусів, на відміну від російської лазні 90 % з температурою 50-60 градусів . Лазня складається з красивого натурального каменю.

Обігрів приміщення здійснюється за допомогою котла, що знаходиться під підлогою або за стіною. Пара заходить в приміщення через невеликі отвори в стінах. Прогрівання тіла відбувається за рахунок температури повітря і лежаків з натурального каменю. Велике значення в турецькій лазні приділяється дизайну і матеріалів інтер’єру. Естетичне задоволення від краси інтер’єру – складова частина оздоровчого ефекту.

Перш ніж зайти в основний зал пацієнт 15 хвилин розігрівається в передбаннику з температурою 30-35 градусів, готуючи тіло до основних маніпуляцій. Процедури в основному залі тривають близько години. Усередині лазні розташовані мармурові лави для відпочинку та масажу. Центр приміщення займає теплий, зручний лежак з натурального каменю для прогрівання внутрішніх органів.

У турецьких лазнях не прийнято митися самому, допомагає банщик. Важливою складовою процедури, є пілінг, спеціальною рукавичкою. Після пілінгу відбувається малий масаж, в пінному коконі. Після цього, змив піну, можна поплавати в басейні. Басейн освіжає. Потім пропонуються фруктові напої, вода, східний чай. Далі відпочинок і наступний масаж з різноманітними натуральними, ефірними маслами. Масаж у турецьких лазнях здійснюється фахівцями високого класу.

Процедура тонізує, оздоровлює шкіру і тіло. Пацієнти отримують комплексний оздоровчий ефект для організму і поліпшення емоційного стану за рахунок спілкування в комфортному мікрокліматі.

Протипоказання турецької лазні

Яким би м’яким не був мікроклімат, існують обмеження щодо застосування лазні. Основні протипоказання для відвідування — це онкологічні захворювання, серцево-судинні, запалення внутрішніх органів, порушення дихання, нервові захворювання, хвороба щитовидної залози, варикоз.

Корисний вплив турецької лазні

Хамам надає різноманітний лікуючий та відновлюючий вплив на організм.
1) очищає і омолоджує шкіру
2) видаляє шлаки і токсини
3) стимулює обміну речовин і кровообіг
4) відновлює м’язи травмовані
5) релаксація опорно-рухового апарату
6) збільшує загальний тонус організму

Турецькі лазні-це джерело насолоди і здоров’я. Тепло натурального мармуру дарує дивовижне відчуття омолодження і бадьорості.

Написати коментар