1.    
  2.     Чим корисна сауна і кому вона категорично протипоказана

Чим корисна сауна і кому вона категорично протипоказана

08.11.2017

 

Ми вже розповідали, які напої варто пити в лазні для поліпшення тих чи інших аспектів власного здоров’я. А взагалі… давайте поговоримо про лазню! Вірніше, про сауну. Чим вона корисна? Кому в неї ходити необхідно, а комусь, навпаки, не варто?

У чому плюси сауни?

У сауні збільшується еластичність судин, а тому і кровообіг покращується! Приплив крові до шкіри теж нормалізується, так що і шкіра починає «відчувати себе краще. Тренується серцево-судинна система. Перевантажені м’язи розслабляються, їх гнучкість виростає. Пори відкриваються, і шлаки з токсинами виділяються через шкіру. Ну і глибока релаксація, звичайно ж!

Які існують правила?

По-перше, ходити до неї потрібно без одягу. Ні, купальник не врятує. Допоможе простирадло, але тільки з натуральної тканини, не з синтетики. По-друге, перед кожним заходом потрібно обов’язково обполіскувати водою в душі. По-третє, перший захід в сауну не повинен тривати більше п’яти хвилин, а всі інші — більше п’ятнадцяти. При цьому як тільки ви відчуєте, що щось не так, голова паморочиться, хилить до сну — терміново виходьте з парильні!

Фото Чим корисна сауна і кому вона категорично протипоказанаОсновних заходів у парильню, до речі, має бути не більше трьох. Перший, який не більше п’яти хвилин, може, підсумовуючись з ними, давати чотири. А після другого і третього заходу в такому випадку варто прийняти прохолодний душ, поплавати в холодному басейні або навіть вийти на сніг на хвилинку, якщо сауна в закритому від людей місці. Ну і не забувайте побільше пити між заходами!

Написати коментар