1.    
  2.     Чому ви повинні відвідати сауну цієї зими

Чому ви повинні відвідати сауну цієї зими

03.12.2017

Фото Чому ви повинні відвідати сауну цієї зимиЩо може бути краще, ніж попаритися взимку в сауні? Майже нічого. Адже, коли ви відвідуєте лазню, то позбавляєтеся від стресу, зміцнюєте здоров’я і очищаєте шкіру. Сауна — це древній метод детоксикації, лікування тіла, розуму і духу.

Розслаблююча парильня допоможе вам видалити більше токсинів, ніж майже будь-який інший спосіб детоксикації.

Наші тіла певною мірою створені для самостійної детоксикації. Однак оскільки сьогодні ми піддаємося впливу набагато більшої кількості токсинів, ніж будь-коли раніше в історії людства, то важливо регулярно проводити прості детоксикаційні заходи. Люди люблять сауни, тому що вони безпечні і змушують відчути себе легко і розслаблено.

Сауни не є чимось новим. Протягом усієї історії люди використовували терапію лазні в якості потужного засобу детоксикації. Приклади включають індіанські піт-будиночки й фінські дров’яні сауни, які використовувалися понад 2000 років.

Переваги для здоров’я в сауні приголомшливі:

Зниження стресу. Завдяки цукру, кави, нестачі сну, підвищеної роботі надниркових залоз і токсичного впливу хімічних речовин багато хто з нас знаходяться в стані хронічної депресії. Сауни дозволяють знімати напругу, відпочивати і лікуватися.

Неймовірне омолодження. Виявляється, що інфрачервоні сауни допомагають зменшити ознаки старіння і стати шкіру більш здоровою і молодою. Інфрачервоні промені стимулює вироблення колагену і еластину, які зміцнюють дерму, зменшуючи розтяжки і целюліт. Глибоке потовиділення також прискорює регенерацію клітин. Вплив гарячим пором видаляємо бактерії з шкіри, завдяки чому зникають прищі, запалення, псоріаз і екзема.

Легке схуднення. Сауни рятують від зайвих кілограмів. Проведення часу в лазні збільшує частоту серцевих скорочень, знижуючи кров’яний тиск і підвищує оксигенацію і швидкість метаболізму. Ефект сауни неймовірно схожий на кардіо вправи.

Сауна посилює швидкість серцевих скорочень, збільшує кровообіг у життєво важливі органи, дозволяючи виводити токсини. Вражає, чи не так? Лазня — чудовий спосіб для підтримки здорового способу життя. Зима розташовують до того, щоб організувати регулярні походи в сауну зі своїми родичами або друзями.

Написати коментар