1.    
  2.     Аксесуари для лазні та сауни

Аксесуари для лазні та сауни

Традиція ходити в лазню стала нормою для багатьох громадян нашої країни. У кожному районі міста працює безліч саун і російських лазень.

З давніх часів Київської Русі люди один раз в тиждень йшли в лазню всією родиною. Особиста гігієна – це запорука міцного здоров’я.

Паритися в сауні краще в компанії друзів. По-перше, велика компанія платить набагато менше, ніж один або два людини. По-друге, в перервах між відвідинами парилки приємно поспілкуватися в теплій і дружньо обстановці.

Багато власників приватних будинків будують у себе фінську лазню або сауну. Головне приміщення у будь-якій лазні – це парилка. Стіни парилки повинні бути обшиті натуральним деревом. Посеред парилки завжди знаходиться електропіч для нагрівання каменів.

Фінська сауна відрізняється від лазні. У сауні висока температура забезпечується за рахунок гарячих каменів. Низька вологість дозволяє підняти температуру до 120 градусів. При такій температурі людина може просидіти більше 10 хвилин. У російській лазні температура набагато нижча за рахунок більш високої вологості. Більшість, все-таки, воліють фінську сауну.

Аксесуари для лазні та сауниВ баню ходять справжні цінителі цієї старої традиції. Люди з проблемами серцево-судинної системи, перед відвідуванням лазні краще проконсультуватися з лікарем. Взагалі, в парильні рекомендується сидіти рівно стільки часу, скільки буде комфортно. Деякі любителі сауни сидять і терплять до останнього моменту, що також не рекомендується.

Оптимальний час перебування в сауні становить 3-4 години. У перервах між парилкою, вся компанія збирається у передбаннику за чаєм і розмовами. В сауну краще не брати з собою міцні алкогольні напої. Поєднання високої температури, вологості і алкоголю може призвести до проблем зі здоров’ям. Найкращий напій для лазні – це свіжозаварений зелений чай з м’ятою і лимоном. Це не тільки смачно, але і корисно.

Після відвідування сауни організм людини отримує величезний заряд бадьорості. Особливо, це стан помітно в зимовий період.

Написати коментар